Nasza oferta jest skierowana między innymi do biur podróży, które poszukują atrakcyjnych cen biletów lotniczych dla grup zorganizowanych. Dokładamy wszelkich starań, aby wyszukać i zarezerwować najlepsze połączenia dla wybranego kierunku podróży. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest wynikiem wieloletniego doświadczenia zespołu w działalności na rynku sprzedaży grupowych biletów lotniczych. Posiadamy również licencję IATA.

We Flugo gwarantujemy bezpieczeństwo oraz profesjonalizm obsługi naszego Klienta. Oferujemy także możliwie najtańsze połączenia, by koszty przelotów nie obciążały portfeli Twoich Klientów. Dzięki takiej oszczędności będą mogli pozwolić sobie na więcej atrakcji oferowanych przez rejon świata, do którego się udają. Jesteśmy pewni, że połączenie naszych usług z Twoim biurem podróży zaowocuje długotrwałą współpracą oraz zaufaniem.

Jeśli cenisz sobie nie tylko niską cenę, ale również kompleksową obsługę, koniecznie skontaktuj się z nami. Wyszukamy i zarezerwujemy bilety na tanie i niezawodne połączenia lotnicze. Dzięki nam zorganizowana przez Ciebie grupa bez problemu dotrze do wybranego miejsca, a Ty będziesz cieszyć się zyskami!