Ty i Twoi przyjaciele zamierzacie przeżyć wakacje marzeń gdzieś w odległym zakątku świata? Nie macie czasu ani ochoty na organizowanie przelotu? Powiedz im, że już masz na to sposób! My załatwimy za was wszelkie formalności i znajdziemy dogodną ofertę. Organizacja przelotów grupowych to nasza specjalność, dlatego bez obaw możecie nam zaufać, jak najlepszemu przyjacielowi!

Dla Biura Podróżników Flugo najważniejsza jest pełna satysfakcja klienta, dlatego nasz zespół jest w pełni zaangażowany w swoją pracę. Oferowane przez nas przeloty grupowe polegają na tym, że Ty i Twoi znajomi (minimum 10 osób) lecicie tą samą linią. Co zyskujecie poprzez skorzystanie z naszej oferty? Przede wszystkim spokój! Gwarantujemy, że cała wasza paczka przyjaciół dotrze na miejsce docelowe w tym samym czasie i wspólnie rozpoczniecie wakacyjną przygodę.

Finansowanie całej podróżny może odbyć się w systemie ratalnym lub posiadamy również opcję częściowego skredytowania usługi. W przypadku zmiany lub rezygnacji z biletu również nie musisz się niczym martwić, nasz zespół postara się wynegocjować z liniami lotniczymi  warunki najbardziej dla Ciebie korzystne.

Właśnie dlatego bilety grupowe dla przyjaciół są najlepszym wyborem dla Ciebie i Twoich znajomych. Gwarantują Wam bezpieczeństwo, uniknięcie załatwiania wszelkich formalności związanych z rezerwacją lotu. Współpracując z Biurem Podróżników Flugo możesz zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Jesteśmy z Tobą od momentu rozpoczęcia współpracy aż do czasu, kiedy wszyscy wysiądą z samolotu. Naszym zadaniem jest wyszukanie oraz wynegocjowanie dla Ciebie i Twoich przyjaciół najlepszej oferty, a Waszym wejście do samolotu i cieszenie się podróżą w gronie znajomych.