Jeśli jesteś członkiem instytucji kulturalnej lub może należysz do placówki państwowej i często organizujesz wyjazdy grupowe dla siebie i swoich kolegów po fachu, mam dla Ciebie świetną ofertę! Dzięki nam Ty oraz wszystkie podróżujące z Tobą osoby traficie na miejsce docelowe bez żadnych problemów związanych z rezerwowaniem, oraz kupnem biletów.

Na czym polegają nasze przeloty dla grup? Już Ci wszystko wyjaśniamy! Biuro Podróżników Flugo oferuje przeloty grupowe dla instytucji państwowych i kultury, które liczą minimum 10 osób oraz chcą lecieć tym samym samolotem w to samo miejsce. Oprócz najważniejszej korzyści, jaką jest wspólny przelot, nasza oferta wiąże się również z dużo większą elastycznością, jeśli chodzi o zmiany dotyczące przelotu. Wtedy w sytuacji, kiedy ktoś z uczestników będzie musiał zrezygnować z lotu, istnieje większe prawdopodobieństwo zwrócenia kosztu biletu.

Nadal zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usługi Biura Podróżników Flugo? Podpowiemy Ci, że nie ma na co czekać! Nasz zespół profesjonalnych pracowników zagwarantuje Ci rezerwację oraz zakup biletów grupowych dla przedstawicieli instytucji państwowych, oraz kultury, w najkorzystniejszej cenie. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem oraz dokładamy wszelkich starań, aby przebiegła ona bez problemu oraz z korzyściami dla obu stron. Jesteśmy z wami od momentu rozpoczęcia współpracy do czasu, kiedy wszyscy dotrą do miejsca docelowego. Dzięki nam Ty i Twój zespół unikniecie stresu związanego z podróżą, a wtedy będziecie mogli zająć się swoimi obowiązkami.

Skorzystaj z oferty lotu grupowego dedykowanego dla instytucji państwowych i kultury Biura Podróżników Flugo a gwarantujemy ci, że podejmiemy wszelkich starań, aby wasz lot odbył się w sposób bezpieczny i spokojny. Rezerwację oraz zakup biletów bierzemy na swoje barki, wy nie musicie się niczym martwić!