Chcesz zorganizować wyjazd dla drużyny? Osiąganie coraz większych sukcesów wymaga planowania coraz to większej liczby wyjazdów: obozy sportowe, zgrupowania, mecze wyjazdowe… Dlatego też przychodzimy do Ciebie z pomocą. W trosce o wygodę Twoją i zawodników nasz zespół zajmie się rezerwacją grupowych biletów lotniczych. Dzięki temu, w pełni skupisz się na prowadzeniu treningów, a my zapewnimy Ci komfortową podróż we wskazane miejsce. Zdecyduj się na skorzystanie z usług zespołu profesjonalistów Flugo i nie martw się formalnościami – my zajmiemy się nimi za Ciebie!

Decydując się na wybór naszego Biura Podróżników, stawiasz na bezpieczeństwo i szybki czas realizacji usługi. Dbamy o to, aby zarezerwowane przez nas bilety lotnicze dla grup były jak najtańsze, a połączenia jak najbardziej komfortowe. Twoi zawodnicy będą mieli dużo czasu, aby wypocząć i nabrać sił przed zbliżającymi się rozgrywkami sportowymi, a Ty ze spokojną głową będziesz ich mógł do tego przygotować. Wybierz Flugo i pozwól nam dołożyć cegiełkę do sukcesu Twojego klubu sportowego.

Nasza oferta wyróżnia się spośród innych kompleksową realizacją usługi. Cały czas pozostajemy w kontakcie z klientem – począwszy od przedstawienia oferty, aż do dotarcia przez niego do celu podróży. Dbamy o to, abyś był zadowolony z naszej pracy zarówno dzięki korzystnym cenom biletów lotniczych dla grup, jak i miłej obsłudze naszych specjalistów.