Wakacje to czas odpoczynku oraz beztroskich dni spędzonych w gronie rodzinnym. W tym czasie można zaplanować niezapomnianą podróż! Nie ma tu miejsca na stres i utrudnienia.  Chcesz, aby Wasz przelot odbył się bez żadnych problemów? Skorzystaj z usług pośredników, którzy zajmą się waszą rezerwacją biletów grupowych dla rodzin. Skorzystanie z tej usługi pomoże uniknąć Ci takich rzeczy, jak porównywanie ofert linii lotniczych oraz nie będziesz musiał się martwić szczegółami dotyczącymi zakupu.

W jaki sposób działa nasza oferta oraz jakie są z niej korzyści? Aby skorzystać z naszej usługi, podróż musi odbywać się w tym samym kierunku oraz liczyć minimum 10 osób. Organizujemy przelot tak, aby cała podróżująca rodzina znalazła się na pokładzie tego samego samolotu, bez płacenia za to wysokich kosztów. W przypadku zaistnienia niespodziewanych okoliczności masz większą elastyczność dotyczącą zmiany szczegółów rezerwacji, a nawet całkowitej rezygnacji z biletu nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. 

Biuro Podróżników Flugo funkcjonuje w branży od wielu lat, dlatego poprzez nasze doświadczenie działamy sprawnie oraz profesjonalnie. Jesteśmy otwarci na klienta oraz dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała pomyślnie dla obu stron. Wyszukujemy dla Ciebie najlepszych ofert negocjujemy w Twoim imieniu, tak aby oferta była najkorzystniejsza dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie jesteś w stanie zapłacić od razu całej kwoty? W Biurze Podróżników Flugo oferujemy częściowe kredytowanie lub zapłatę w systemie ratalnym. 

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej usługi, gwarantujemy Ci opiekę nad od momentu zawarcia współpracy do momentu powrotu z Waszych wymarzonych, rodzinnych wakacji.