Oferta ta powstała w trosce o wszelkie fundacje oraz stowarzyszenia, w tym non-profit. W ramach niej Biuro Podróżników Flugo zajmuje się wyszukiwaniem, a także rezerwowaniem grupowych biletów na przeloty do każdego wskazanego przez Ciebie miejsca na świecie. Dzięki współpracy z nami Twój zespół dotrze tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Doceniamy ciężką pracę oraz wysiłek wszystkich organizacji, takich jak fundacje czy stowarzyszenia, dlatego my w pocie czoła pracujemy nad tym, aby podróż była przyjemna i wszystko poszło jak z płatka.

Oszczędzaj siły oraz zapał na realizację wszelkich działań charytatywnych, zamiast  martwić się o organizację podróży. Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się za Ciebie rezerwacją grupowych biletów lotniczych, a także kompleksową obsługą, dzięki której bez problemu dotrzesz w każde wybrane przez siebie miejsce. Ułatw sobie drogę do pełnego skupienia się na pomocy potrzebującym.

Wiemy jak ważna jest praca zespołowa, dlatego naszą ofertą postanowiliśmy objąć wszystkie stowarzyszenia oraz fundacje. Możesz liczyć na rezerwację tanich, grupowych biletów na przeloty dokądkolwiek zechcesz. Zaufaj nam, a Ty i członkowie Twojej organizacji będziecie zadowoleni z podróży, jaką zorganizujemy specjalnie dla Was.