Zagraniczna wymiana studencka, praktyki lub podróż dla młodych naukowców? Jeżeli wybierasz się na którąś z tych podróży życia, rozważ koniecznie możliwość wykupienia przelotu grupowego. Jest to świetne rozwiązanie dla Szkół oraz Uniwersytetów.

Rezerwacje grupowe przyniosą Ci więcej korzyści, niż w porównaniu do kupna biletu indywidualnego. Jeżeli zdecydujesz się na to, aby Biuro Podróżników Flugo zorganizowało lot dla określonej liczby uczniów lub studentów (minimum 10), gwarantujemy, że nasz zespół zadba o każdego uczestnika od momentu zakupu bilety aż do czasu dotarcia na miejsce. Zapewniamy również, że wszyscy uczniowie czy studenci dotrą na miejsce docelowe w tym samym czasie. Nikt nie musi się martwić o wybranie odpowiedniej oferty czy negocjowanie najlepszej ceny, my robimy to za Ciebie!

Loty grupowe organizowane przez Biuro Podróżników Bydgoszcz cieszą się dużą popularnością wśród Szkół i Uniwersytetów. Poprzez wieloletnie doświadczenie znamy się na swojej pracy. Nasz profesjonalny zespół zadba o jak najkorzystniejsze warunki oraz zaproponuje Ci nawet korzystne finansowanie, które opiera się na systemie ratalnym albo z częściowym kredytowaniem. Jeżeli chcesz, aby grupa studentów lub uczniów bezpiecznie dotarła na miejsce oraz aby nikt nie martwił się o formalności związane z zakupem biletów, zaufaj nam!